Pravidla přidání inzerátu na tercik.cz

 1.  Vložení nekomerčních inzerátů je zdarma.
 2. Pro komerční inzerci nás kontaktujte na info@tercik.cz
 3. Je zakázáno nabízet zboží a služby které porušují zákony České republiky.
 4. Vyvarujte se vulgárních a urážlivých výroků.
 5. Provozovatel tercik.cz neručí ani nijak není zodpovědný za prezentované inzeráty. Je to vždy dohoda mezi prodávajícím a kupujícím. Pokud Vás někdo záměrně okrade, tak neváhejte podat trestní oznámení na příslušného pachatele. Tercik.cz na základě vyžádání vydá veškeré informace o pachateli příslušnému oddělení PČR.
 6. Inzeráty zařazujte do příslušných kategorií.
 7. Je zakázáno: opakovat inzeráty, vkládat odkazy na jiné weby, prezentovat komerční inzeráty, vícenásobné uživatelské účty, několikanásobné vkládání stejného nebo podobného inzerátu, nadměrného používání vykřičníků a podobných znaků, nabízení jiného druhu zboží než nabízí příslušné kategorie inzerce, zboží koupené pouze za účelem dalšího prodeje
 8. Informace o inzerentech jsou uchovávány. Údaje mohou být použity pro info emailing o novinkách a produktech. Na vyžádání budou Vaše kontaktní údaje odstraněny.
 9. Provozovatel si vyhrazuje právo vymazat nevhodný inzerát, který porušuje pravidla serveru nebo platné zákony České republiky. O nevhodnosti rozhoduje vždy provozovatel.
 10. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody, které by uživateli nebo třetím osobám vznikli přímo, nepřímo či náhodně v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb tercik.cz
 11. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit podmínky. Ty nabývají platnosti v den zveřejnění.
 12.  Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za chování uživatelů.